31 Ekim 2016 #6810160

TurkNet Hizmet Sıfır

Arkadaşlar sağ olsun taahhütsüz internet hizmeti veriyor ama hizmet namına hiçbir şey yok. Pazartesi günü gelip ankastre kutusuna kadar bağlantıyı yaptılar kutudan evin içine bağlantıyı ben yapmak zorunda kaldım. Onu geçtim hiç bir sorun yokken interneti kullanamıyorum. Salı günü arayıp arıza kaydı oluşturdum bugün cuma hala interneti kullanamıyorum sözde gelip arızayı giderecekler ama ekipleri kendi yaptıkları hatayı gelip düzeltme zahmetine gitmiyorlar maalesef. Müşteri hizmetlerinin de ellerinden durumun aciliyetini belirten bir kayıt oluşturmaktan başka bir şey gelmiyor maalesef. Hem bazı temsilcileri adresinizde wdsl alt yapısı yok bazıları da var diyor. O da cabası zaten. Böyle hizmet anlayışı olamaz olmamalı. 04***** numaralı hattımdan hala internet erişiminde bulunamıyorum. Yazık çok yazık gerçekten. Bu iş ancak tüketici hakem heyetinde biter.

Sezer 286 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Sezer Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair 04.11.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sezer'in Teşekkür Mesajı05 Kasım 2016

  Geçte olsa sonunda internet hizmeti almaya başladım ve gayet hızlı teşekkürler TurkNet

 • Sezer02 Kasım 2016

  Ya hu Bu kesinti 1 haftadan uzun sürer mi hiç Allah aşkına hattı başlayalı 1 hafta oldu hala internet yok ne gelen var ne giden ne günah işledim de sizin gibilere denk geldim anlamadım ki

 • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba Sezer Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11121487 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön