22 Ekim 2016 #6754417

TurkNet Hizmet Bağlanamaması

27.09.2016 tarihinde evraklarım onaylanmasına rağmen tam 26 gündür işlemleriniz son aşamada diye aranıyorum. Sırat köprüsünden geçiyorlar anladığım. Yetkili kimseyi bulamıyorum. Müşteri hizmetleri şikayetinizi bildiriyor gereken yapılacaktır diye diye beni bugüne kadar oyaladılar. Yeni müşteriniz olacak birine böyle yapıyorsanız müşteriniz olduktan sonra düşünemiyorum. Unutmadan İstanbul'da ikamet ediyorum ücra bir köyde de değil. Tek temennim 30 gün içinde internetimi bağlamaları zor gibi gözüküyor ama inşallah.

Rahmi 418 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi22 Ocak 2017

  Merhaba Rahmi Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 27.10.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Rahmi25 Ekim 2016

  Yeni aboneleri olmak istediğim günden beri tam 30 gün geçti. İlgilenen bir Allah'ın kulu yok en kötüsü karşınızda yetkili kimseyi bulamamanız. Mehmet Erdi denen müşteri hizmetleriyle görüştüm aynı cümleler. En yakın zamanda düzeltilecek. Yetkili birine bağlayın dedim Samet bey diye birine bağladılar. Konuşmasından ne kadar yetkili olduğu anlaşılıyordu. " En kısa sürede Özgür İletişim’inizi aktive edelim. " lafı tamamen yalan. İstanbul içinde fiber altyapı bir sitede olmama rağmen internetimi bağlayamadılar. Bir önceki şikayetim içinde kimse aramadı. Siz siz olur TurkNet'ten uzak durun.

 • Rahmi24 Ekim 2016

  Her hangi bir gelişme yok. Tarafıma aranmada olmadı.

 • Rahmi23 Ekim 2016

  İşte demek istediğim tamda bu hep aynı cevaplar icraat istiyorum. En azından bu mesajdan yetkili biri arayıp durumdan dolayı özür dileye bilir veya konuyla direk kendisinin ilgilenebileceğini söyleye bilirdi. Ama maalesef.

 • TurkNet Temsilcisi22 Ekim 2016

  Merhaba Rahmi Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön