14 Ekim 2016 #6681439

TurkNet Hizmet Alamıyoruz

10 Ekim'de vermiş olduğumuz arıza kaydına istinaden herhangi bir hizmet alamamaktan şikayetçiyim. Defalarca çağrı merkezini aradım aldığım cevap hep aynı: sorun inceleniyor.
Nereden nasıl inceleniyorsa 4 gündür internetim yok. 4 gündür ekip göndermediler. Gelip de sorunun ne olduğuna bakan yok. Böyle ilgisiz bir firma görmedim. Taahhüt süremin bitmesine 2.5 ay kaldı. Şu süreyi bir tamamlasak da kurtulsam artık bu firmadan.

Ufuk 174 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk17 Ekim 2016

  Kardeşim siz dalga mı geçiyorsunuz adam mı seçiyorsunuz? Sorun neydense bana ne! Senin işin bu sorunu bulup düzeltmen. Tabi sorunu oturduğun yerden arıza kaydı açarak çözemezsiniz. Çağrı merkezini arıyorum " tamam efendim bilmem kaç nolu kaydınızı aldım, 2 iş günü içinde hizmet alacaksınız" Buraya yazıyorum yine aynı terane... Saçma sapan bir üzüntü hikayesi tutturmuşsunuz gidiyorsunuz. Yahu arkadaşım sen yetkili isen ya da orada kendine yetki vermiş bir şahıs varsa neden aramıyor beni? Kaç gündür yetkili kişiyle görüşmek istiyorum. Artık tüm olayı şu şekilde yorumluyorum "Biz bu kullanıcımıza adam gibi hizmet sağlayamadık, ee zaten 12. ay da sözleşmesi de bitiyor, zaten yenilemez de. Boş verelim O buradan, şuradan yazmaya devam etsin. Bu yazılanları okuyan ve TurkNet kullanmayı düşünen kişiler, bunun gibi binlerce Şikayetvar. Görün bunları ve bu firma bedava internet verse bile kesinlikle uzak durun...

 • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

  Merhaba Sema Hanım, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11023094 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ufuk14 Ekim 2016

  Öncelikle şu üzüntüden bahsetmeyi bırakın lütfen! Hizmet aldığım telefon no... . 312 2559096. Arızamızla ilgili olarak müşteri hizmetlerinin oluşturduğu kayıt takip no: 10974050 Benim ev içi tesisatımla ilgili bir sorun yok. Müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiye göre santral kaynaklı bir arıza yaşıyormuşuz. Şimdi TurkNet yetkilisi; Siz sorunu çözmek için nasıl bir girişimde bulunuyorsunuz? Bana bunu söyler misiniz? 10 Ekim'den bugüne kadar evime kontrol için gelen bir Allah'ın kulu yok! Tüm çağrı merkezi çalışanlarınız arıza kendiliğinden düzelsin diye dua mı ediyorsunuz acaba? Arkadaşım ben bu hizmeti alabilmek için size nasıl ki her ay para ödüyorsam sizde bu hizmeti bana belirttiğiniz şartlarda sağlamak durumundasınız. hizmet istiyorum. sizden tek istediğim hizmet almak! Bu sabah 10-11 arası görüşme yaptık, sözde bugün servis gelecekti, bu saat oldu nerede servis? Nerede hizmet? Son bir sorum daha var size. 2-3 ay sonra bitecek olan taahhüt süremi sizce tekrar yenirler miyim?

 • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

  Merhaba Ufuk Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön