11 Ağustos 2017

TurkNet Hizmet 0, Muhatap Yok, Çözüm Yok.

Her şeyleri yalan, hep yokuş. Hizmet 0, muhatap yok. 10 gündür internet bağlamaya çalışıyorlar. Bilgileri 0.

Nihat 793 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi28 Eylül 2017

  Merhaba, Şikayetinizle ilgilenilmiş ve sonuçlandırılmıştır. Ancak şikayetiniz devam ediyorsa, bize buradan tekrar yazabilirsiniz. Ayrıca 0850 288 80 80 numaralı çağrı merkezimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nihat22 Ağustos 2017

  Arkadaşlar sakin ama sakın internet için bunlara başvurmayın gidin Superonline ve ya TT nete kazıklanın ama bunlara başvurmayın ilgili kimse yok nasıl yardımcı olabilirim nasıl yardımcı olabilirim ama hiçbir icraat yok yıl 2017 bunların saha ekibi bile yok 1 ay oldu halen gelecekler bakmayın şirket yazdığına bunlar esnaf bile olamazlar muhatap yok kandırmaca hep yokuş bir de iptal ettiğinde kullanmadıgınız bir hizmete ücret talep ediyorlar damga vergisi v. S nerede görülmüş vermediğiniz bir hizmete para istemek sakin ama sakın 1 sene bedava deseler yine basvurmayın zaten 1 ayda baglayamayıp para istiyorlar tüketici kanunlarından haberi yok dilekçe yazıp iptal ettireceğim gerçi vermedikleri bir hizmet için iptal dilekçesi istiyorlar Gidip Superonline baglatacagım TurkNet pişmanlıktır rezil olmaktır.

 • Nihat21 Ağustos 2017

  Ben böyle bir firma görmedim 1 ay olacak ne gelen var ne giden nereden bulaştı bin pişmanım kimseye tavsiye etmiyorum ilk isim iptal ettirmek olacak BİMER e de şikayet edeceğim hala bir çözüm yok

 • TurkNet Temsilcisi12 Ağustos 2017

  Merhaba Nihat Bey, Ben Cansu. Aktivasyon sürecinde yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak aktivasyon işlemlerinin 5 gün içerisinde tamamlanmasını öngörmekteyiz. Aktivasyon işlemlerinin 02/08/2017 tarihinde tamamlandığı bilgisi verilmiştir. Ancak aktivasyon işlemleriniz tamamlandıktan sonrasında 09.08.2017 tarihinde hizmet alamamanız nedeniyle altyapı saha ekiplerine talebinizi ilettik ve çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz. Konuyu 14101447 kayıt numarasıyla Online İşlem Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön