18 Eylül 2015

TurkNet Hız Yerlerde!

Durumun neresinden başlayacağım bilmiyorum!
Hız testi yaptığımda 0,3 mbit ile 1.8 mbit arasında değişen hizmete karşılık TurkNet faturalarını ödüyorum. Karşılığında da haklı olarak hizmetimi talep ediyorum ama maalesef bu hizmeti yerlerde sürünen 1 mbit gibi hızda alabiliyorum.
Çözüm için teknik birim 2 gün uğraştı hızım 12 mbite çıktı fakat en fazla 2 gün bu hizmeti aldım ve son testlerde hız yine yerlerde.
Teknik ekip problemin donanımsal olduğunu düşünüyor, modemi, kabloları değiştirmemi talep ettiler. Hadi deneyelim dedik. Sonuç aynı.

Mehmet 207 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi28 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet21 Eylül 2015

  İstediğinizde öyle güzel ulaşıyorsunuz ki!

 • TurkNet Temsilcisi21 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili sizi irtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. 8730149 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi18 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön