04 Ağustos 2017 #9062366

TurkNet Hız Ve Kopma Sorunu Çözüm İstiyorum!

Hız ve kopma sorunu yaşıyorum.**'dan TurkNet'e taşıdım hattımı. Sırf reklamlarda daha iyi, daha hızlı olduğu söyleniyor diyor. Ben onların hiç birini görmedim. Aldığımdan beri sürekli hız ve kopma sorunu yaşıyorum. Kaç defa aradım çözemediler. Son olarak size yazmak istedim.

Cihan 777 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi28 Eylül 2017

  Merhaba, Şikayetinizle ilgilenilmiş ve sonuçlandırılmıştır. Ancak şikayetiniz devam ediyorsa, bize buradan tekrar yazabilirsiniz. Ayrıca 0850 288 80 80 numaralı çağrı merkezimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cihan18 Ağustos 2017

  Sorunlarımı yazdım yardımcı olmadılar sanırım şikayetim altllarda kaldığı için yardımcı olamadılar şikayet linkim https://www.sikayetvar.com/turknet-hiz-ve-kopma-sorunu-cozum-istiyorum

 • Cihan11 Ağustos 2017

  Değişen bir şey yok hala aynı

 • TurkNet Temsilcisi05 Ağustos 2017

  Merhaba Cihan Bey, Ben Sevinç. Performans problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu belirtir, TurkNet olarak kesinlikle hız sınırlandırması yapmadığımızı iletmek isteriz. Tüm internet servis sağlayıcıları tarafından ortak kullanılan telekom altyapısı, santrale olan uzaklığınız, modem veya ev iç tesisatı gibi nedenlerle hızınız değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Konuyu 14057039 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön