02 Aralık 2014

TurkNet Hız ve Devamlı Kendilerini Haklı Gösterme Sorunu!

2 aylık aboneyim. Anlaşmam 16 mbit. Daha 5 mbit gelemedim bile 2 ayda 10 kere aramışımdır kesin. Her defasında arıza kaydı açıldığını söylüyorlar, fakat 3 tane gözüküyormuş ellerinde. Ve her daim sorun onlarda gözükmemekte ve bana modem aldırdılar. Sorun aynı. Santrale uzaklığım 25 metre bile yok.

Kutudan evime giren 3 metre kablo değiştirdim. Sorunun benden kaynaklandığını belirtiyorlar. Müşteri hizmetlerinde bunların yaptığı bir ayar var. Bir şeyi sabitledim diyor hızım 9.10.12 mpbs ye çıkıyor, en fazla 3 gün sonra yine 1.2. ya da 3 mpbs' ye düşüyor. Böyle tekrar tekrar arıyorum ve yine sorunun bende olduğunu söylüyor ve şimdi her konuşmamı v hız testlerimi kayda aldım.

Güven 1.159 Okunma

Cevaplar

  • Güven19 Şubat 2015

    Tam 2 ay sonra bana bölgenizdeki sunucularımızdan kaynaklı bir arıza olduğunu tespit etmişler. Ve sorunu giderdik diye yazılı ve sözlü bilgi verdiler. Yazıklar olsun size.

  • TurkNet Temsilcisi11 Aralık 2014

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 6482718 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecektir. Saygılarımızla TurkNet İletişim A.ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön