27 Ağustos 2016

TurkNet Hız ve Cayma Bedeli

Ben aylarca bekleyip sonunda TurkNet'e karar verdim. Birde utanmadan 24 ay taahhüt verdim. Benden 1-2 sonra aynı fiyata taahhütsüz kampanya yaptıkları gibi 16 MB hız taahhütleri 3 MB olarak kaldı. Zaman zaman 6 oldu. Her aradığımda T. ile ilgili dediler. Yani gidin sorununuzu onunla çözün diye. İşin kötüsü 5. ayda cayma bedelim 750 TL imiş. Sanıyorum 1 yıl dolunca 2.000 TL cayma bedelim olacak. Çok araştıran ve doğru tercih yapmayı hedefleyen bir kullanıcı olarak büyük bir ders aldım. Bu kuruma 20 ay daha mecbur kalacağım.

Güner 157 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi02 Eylül 2016

    Merhaba Güner Bey, Sizinle yapılan görüşmede, altyapınızın VDSL hizmetini desteklediği ve paket değişikliği yaparak 32 Mbps hizmet verebileceğimizi ilettik. VDSL uyumlu modeminizle birlikte, 32 Mbps VDSL paketinizi keyifle kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi02 Eylül 2016

    Merhaba Güner Bey, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10740217 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön