TurkNet Hız Düşüklüğü

Onur Onur2 hafta önce

İnternetim mahallede olan altyapı çalışmasından sırasında kesildi. Destek kaydı açtığımda anında internetim geldi. İnternetten hız sorguladığımda 75 Mbps alacağımı gösteriyor. (ADSL Modemim var yani 16 Mbps alacağım VDSL modem alırsam 75 alacağım) Ama hızım 1 zaman zaman 1 Mbps bile geçmiyor. Yaklaşık 2 haftadır 1 Mbps hız ile imi halletmeye çalışıyorum.

Destek kaydı açtım. TurkNet, Türk Telekom'a paslıyor. Türk Telekom, TurkNet'e paslıyor. Sonra vae altyapısına geçireceğiz falan diyorlar nedir ne değildir bilmem.

Tek isteğim 75 Mbps diyorsanız o hızı vereceksiniz kardeşim. Beceremiyorsanız açık açık beceremedik deyin değiştirelim interneti.

( Önceden 10 Mbps hız alıyordum. Altyapı çalışması olduktan sonra 1 Mbps düştü )

Farklı bir şikayetim daha var. Beni arayan bir eleman sizi Türk Telekom'a geçirelim deyip Türk Telekom reklamı yaptı. ( Alacağım hız ve fiyat hakkında bilgilendirme yaptılar ) Sonra TurkNet'i arayıp bunu bildirdiğimde herhangi bir eleman sizi aramadı ve evinize gelmedi dendi. Şirket içerisinden müşteri bilgisi sızdırılıyor haberiniz olsun.

Uzun lafın kısası sürekli 48 saat içerisinde falan denilerek oyalanıyorum. Adam gibi halledin işimi. Oyalanmak istemiyorum 48 saat değil 1 hafta oldu gerekirse işlem önceliğini falan çekin. Uğraşmak istemiyorum artık.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler