05 Ekim 2016

TurkNet Hiçbir Sorun Çözümü Yok!

Sürekli internet kopmaları yaşıyorum. Modem dediler değiştirdik bağlantı kurulamadı, tesisat dediler gelen olmadı, fesih edelim dedik cayma bedeli istediler, her ay düzenli olarak fatura yatıyor ama hizmet kalitesi sıfır, arıza kaydı aldılar numara verdiler hala arayan yok bu kadar kalitesiz ve sorumsuz bir kurumsallık hizmet olamaz hizmet alamıyoruz da o ayrı, sorunların en kısa sürede çözümlenmesi ya da sözleşmenin cayma bedeli almadan iptali için gereğinin yapılması. Sağlıksız ve alamadığım hizmetin faturasını ödemek istemiyorum artık.

Sema 332 Okunma

Cevaplar

 • Sema10 Ekim 2016

  Hala çözüm yok 9.10.2016 tarihinde tüm gün kullanım alamadık

 • TurkNet Temsilcisi06 Ekim 2016

  Merhaba Sema Hanım, Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 10950850 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sema06 Ekim 2016

  03123650344abonelik no... ., kemal karagöz abone eşim.

 • TurkNet Temsilcisi05 Ekim 2016

  Merhaba Sema Hanım, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da sistemde kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön