25 Eylül 2018
Yorum Yap
#10947575

TurkNet Hiçbir Hizmet Vermiyor!

Vaadleriniz güzel ama icraat yok. 15 gündür hizmet alamıyorum, internetim yok. Abonelik alırken tek seferde açtığınız telefonu aradığımda telesekreterden öteye gidemiyorum. En son T** T** ekibini yolladınız ekip kapıya kadar bir sıkıntı olmadığını söyledi, S**da bağlandığım internete şimdi hiç mi hiç bağlanamıyorum arkadaşlar. Üstelik sizin önerdiğiniz marka ve model (Asus DSL-AC51 AC750 2 port ADSL / VDSL / fiber modem) modem almama rağmen. Artık sabrımın sonuna geldim gerçekten, boşuna aboneliğimi iptal ettirdiniz ve mağdur ettiniz. Bu hafta içinde çözecekseniz bu sorunu çözün. Çözemeyecekseniz de söyleyin iptal edelim. Bu kadar mağduriyet yeter!

Hasan Hasan 1.199 Okunma

Cevaplar

  • Hasan10 Ekim 2018

    Aboneliğimi iptal etmek istiyorum, 1 aylık deneme süresince yeterince tecrübe ettim internetim yok sayenizde 1 aydır. Çağrı merkezi'dan ulaşamıyorum iptal etme işlemine ve tekrar başa dönüp duruyor menü. Rezillik yazık vakit kaybı kimseye önermem kesinlikle TurkNet abonesi olmayın.

  • Hasan03 Ekim 2018

    Arkadaşlar ekip gelecek evde olmanız lazım dediniz, ekip gelmedi. Düzeldi dediniz, gerçekten 1-1,5 gün boyunca bağlantı genelde vardı (Arada kopmalar da oldu). Ama şimdi yine yok. Sorun neydi? Nasıl çözdünüz? Çözebiliyorduysanız bu zamana kadar neden çözmediniz? Şimdi sorun ne? Lütfen 23 gün oldu internetim yok lütfen yardımcı olun artık.

  • TurkNet Temsilcisi28 Eylül 2018

    Merhaba Hasan Bey, Ben Gülşah. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı kesintiler yaşanabiliyor. 18.09.2018 tarihinde açılan arızanızla ilgili çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz ve işin takipçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sürekli olarak arızanızın giderilmesi için iletişim kurmaktayız. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 19746140 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler