Deprem destek listelerine hızlı erişin!
TurkNet ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TurkNet Her Şeyleri Yalan

1.110
Hasan
Hasan 01 Eylül 2022 13:01

2 kez modem siparişi verdim fakat iptal edildi ve 2 hafta bekletildim. Müşteri temsilcilerinden şikayetçi olmak istiyorum. Fadime hanım bankada sorun olduğunu söyledi fakat yalan söylüyor. Bankayı aradım ücret çekimi yapılmış fakat sonradan iade edilmiş. Fatura ödemesini direkt alıyorsunuz sonra banka hatalı diyorsunuz. İnsanlarla dalga geçiyorsunuz. 15 gündür internet bağlamaya çalışıyorum. Kullanmadığım halde fatura ödüyorum. Her yerden sizden şikayet kaydı oluşturacağım. 10 kez de aradım modem ile kurulum istedim. Benimle alay eder gibi bizde sıkıntı olmaz UPS kargoyu beklersiniz sadece dediler. Uçak biletimi iptal ettim. 20 Gündür bunları bekliyorum. 15 tane şikayet kaydı oluşturuyorum ancak arıyorlar. Direkt müşteri temsilcisine bağlanma hatları bile yok. Hayatları yalan söylemek.

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

TurkNet İnternet Erişimi Yok

23.03.2023 tarihinde saat 18:00 sularında birden internet bağlantım kesildi. Modemimde yanması gereken bütün ışıklar yanıyor. Fakat ne Wi-Fi üzerinden ne de Ethernet kablosu ile internete bağlanamıyorum. İnternet erişimim yok gözüküyor. Çözülmesi için yapmadığım şey kalmadı. TurkNet ise her destek k...

profile
-
3 gün önce

TurkNet Saatlerdir İnternete Bağlanamıyorum

Dünden beri internete bağlanamıyorum. TurkNet hala sorunu çözmedi. Online çalışıyorum ve internet olmayışı beni zarara sokuyor. Arayıp bilgi vermiyorlar çaresizce bekliyorum. Sorunun acilen çözülmesini istiyorum. İşlerim aksadı ve aksıyor. Sorunu nasıl çözüyorlarsa en kısa zamanda çözsün.

profile
124
3 gün önce

Turknet İnternet Sağlayıcısı Bir Türlü İnternetimi Bağlayamadı

TurkNet internet başvurusunda bulundum. 10 martta yapmış olduğum başvurudan halen sonuç alamadım. Gayet güzel müşteri hizmetleri var ama saha ekipleri çok kötü. Bir türlü kablo sorununu çözüp internetimi bağlayamadılar. Sorunumun bir an önce çözülmesini istiyorum.

profile
109
4 gün önce

TurkNet Ev İnternetinin Bağlanmaması

TurkNet 10 gündür bir internetimi bağlayamadı. Bir Türk Telekom ekipleri geliyor bir TurkNet ekipleri geliyor. Sorunu hala tespit edip çözemediler. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturmaktan artık kına geldi. Herkes birbirinden habersiz. Sabahtan akşama kadar TurkNet'ten biri gelecek de h...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .