26 Eylül 2016

TurkNet Her Gün Arıza

Son 1 aydır internette kopmalar oluyor. Herhangi bir çözüm sunmuyorlar ve tüketici mahkemesine vermek istiyorum. Arıza kayıtlarını da göndermiyorlar. Taahhüt yüzünden sözleşmeyi de fesih etmek istiyorum.

Uğur 540 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi23 Ocak 2017

    Merhaba Uğur Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Uğur05 Ekim 2016

    Her gün internet problemi yaşıyorum. Müşteri temsilcisini arıyorum. Hep aynı cümleler. 100 lira telefon faturası verdim. Gelişme yok. Modemi bile değiştirdim. Hizmet sağlamamalarına rağmen iptal için 450 TL para istiyorlar. Bu şirkete bulaşmayın sakın. Ben yandım siz yanmayın.

  • TurkNet Temsilcisi26 Eylül 2016

    Merhaba Uğur Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları , modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 10821616 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön