TurkNet Her Akşam İnternet Bağlantım Kopuyor!

Bülent Bülent3 hafta önce

Türk Telekom abonesiyken TurkNet'e geçtim. Y2 2 aydır TurkNet abonesiyim. Bu firmaya geçtikten sonra akşam en yoğun olan saatlerde internet bağlantım kopmaya başladı. Her akşam ortalama saat 19:30'dan sonra ınternet kullanamaz hale geldim. 

Bununla ilgili bıraktığım arıza kayıtlarında Türk Telekom yetkilileri sorumluluklarının bina girişine kadar olduğunu ve santralden binaya kadar bir problem olmadığını; iç tesisatta problem olduğunu belirtip ayrıldılar. Yine TurkNet aracılığıyla iç tesisatı kontrol ettirdiğimde bir problem olmadığı görüldü. O gün bugündür artık kimseye ulaşamıyorum. Sürekli bağlantı gittiği için sürekli arıza kaydı bırakmak zorunda kalıyorum. 

Ama sizi dinleyecek bir muhatap yok. Abone yapana kadar gayet iyi. Ama abone yaptıktan sonra kimseyi bulamıyorsunuz karşınızda. Sürekli otomatik mesajlarla oyalanıyorsunuz. Biraz önce de başka bir numaradan müşteri hizmetlerini aradım. Görevli arkadaş daha söylediklerimi tamamlamadan tekrar beni arıza kaydına yönlendirdi. 

Ekteki fotoğrafta arıza kayıtlarım var. Her bir kaydın kendi içinde birkaç kayıt daha bulunmaktadır. Yazıklar olsun hizmet anlayışınıza.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler