16 Kasım 2015

TurkNet Hem Hizmet Vermiyor Hemde Hizmet Veremediği Alt Yapısı Olmadığı İçin Müşterisini Cezalandırı

TurkNet'ten internet aboneliğim vardı. Taşındım ve yeni adresime nakil istedim. Firma yeni adresimde kendi alt yapıları olmadığı için hizmet veremeyeceğini ve aboneliğimi sonlandıracağını söyledi ve sonlandırıldı ve firmaya hiçbir borcum kalmadı. Aradan 3 ay geçtikten sonra şöyle bir mail aldım.


"Toplam borcunuz 224.75 - TL olup ödememeniz halinde hakkınızda icra takibi yapılacağını bildiririz. Turknet hukuk müşavirliği"


Firma bunun erken fesih bedeli olduğu söylüyor. Fakat sözleşmeyi fesheden ben değilim. Firma hem hizmet vermiyor hem de hizmet veremediği alt yapısı olmadığı için müşterisini cezalandırıyor ve icra takibi başlatıyor. Son derece mağdurum ve giderilmesini istiyorum.

Zabel 288 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi18 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zabel'in Teşekkür Mesajı18 Kasım 2015

  İlginiz ve süratiniz için teşekkürler.

 • Zabel18 Kasım 2015

  Firma 2 gün içinde şikayetimi değerlendirerek haklı olduğumu ve tarafıma çıkartılan faturamı iptal ederek idari takibi de durdurduğunu söyledi. Hizmetlerinden memnun kaldım.

 • TurkNet Temsilcisi17 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9154345 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zabel17 Kasım 2015

  Altyapılarının uygun olmaması nedeniyle sözleşmemi iptal edeceklerini söylemek için TurkNet Çağrı Merkezi bana defalarca telefon açtı ve her defasında "Sözleşmeniz tarafınıza hiçbir cezai ücret yansımadan iptal edilecektir" dedi. Şimdi kendimi ispat etmek durumunda kalıyorum ve bu kadar eziyet çekiyorum. Avrupa Standartlarına göre görüşmeleriniz kayıt altına alınıyor diye telefon açıyorlar. Yok mu bu kayıtlar elinizde acaba? Beni icraya vermeden önce dinleseniz mesela? ?

 • TurkNet Temsilcisi16 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön