30 Eylül
Yorum Yap
#10968179

TurkNet Hattımın Tekrar AKN'siz İnternete Geçmesini Bekliyorum!

Az önce online işlemlerden internet paketimi kontrol ettiğimde çok şaşırdım. AKN'siz sınırsız internet olarak paket satın almıştım, fakat şimdi görüyorum ki 100 MB olarak sınırlandırılmış


. Bu yaptığınız kandırmaca oluyor. İlgili yerlere şikayetimi oluşturacağım. Acil telefon ile bilgilendirilmek istiyorum. Hattımın tekrar AKN'siz internete geçmesini bekliyorum. Fiber olarak bağlantı yapabileceğim Türk Telekom'dan söylendi. TurkNet olarak bu hareketler size hiç yakışmıyor. Gerçekten pişman olma noktasına geldim.

Levent 196 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi05 Ekim

    Merhaba Levent Bey, Ben Gülşah. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı kesintiler yaşanabiliyor. 22.09.2018 tarihinde açılan arızanızla ilgili çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz ve işin takipçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sürekli olarak arızanızın giderilmesi için iletişim kurmaktayız. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 19803609 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler