17 Ekim 2016 #6708601

TurkNet Hattı Bağlayamıyor!

1 ay önce nakil işlemini yaptıklarını söylediler. Ben de apartman girişine benim adıma bırakılan kablolar ile bağlantı denedim ancak sinyal olmadığını gördüm. Her sorun belirttiğimde "daireye giden kablo sorunlu" dediler. 6 arama yaptım 3 defasında 3 farklı elektrikçi çağırdım hepsi de aynı tespiti yaptı, apartman girişindeki kabloda sinyal yok.


En son TurkNet'in teknik ekip göndermesini ve apartman girişindeki hattı kontrol etmesini istedim, "yapamayız" diyorlar. Bana aboneliği iptalden başka seçenek görünmüyor. Bu süre içinde TurkNet'in müşteri şikayetini okumayan ve anlatılanı anlamayan/anlamak istemeyen bir firma olduğunu görmüş oldum.

Abdulcebbar 222 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Abdulcebbar Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanızın giderileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdulcebbar25 Ekim 2016

    Veremedikleri internet hizmeti için bir de fatura göndermişler. Fatura itirazında bulundum sorun sizden kaynaklı diye itirazımı reddetmiş. Hem hizmet vermiyor hem de mağdur ettiği halde fatura gönderiyor.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Abdulcebbar Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11026599 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön