23 Mayıs 2017

TurkNet Hani Denemesi Bedavaydı?

12.05.2017 tarihinde bağladıklarını söyledikleri telefon hattı ve internet 11 gündür binadaki Telekom kutusunda bağlı değildir. Telekom kutusunda ne benim dairem ile ilgili, ne de TurkNet ile ilgili hiç bir bilgi bulunmamaktadır. Müşteri hizmetleri klişe cevaplar dışında hiçbir şeye yardımcı olmuyor. Kaç kere kayıt açtırdım, günde en az 2-3 kere aradım. Sorunum çözülmediği halde ve zahmet edip sorunun çözülüp çözülmediğini sormadan kafalarına göre açtırdığım kaydı kapatıyorlar. Madem hattı bağlayamıyorsunuz o zaman iptal edin dediğimde de 39 kusur TL borç çıkarıyorlar. Hani denemesi bedavaydı, kredi kartı bilgilerini alana kadardı anlaşılan. Ekte bina girişindeki Telekom kutusunun ve 11 gündür güya aktif olan hattın kullanım bilgileri de vardır.

Cenk 576 Okunma

Cevaplar

 • Cenk30 Mayıs 2017

  29.05.2017 tarihinde saat öğlen 12 civarında Superonline ile görüştüm. Uygun tarifeyi seçip kurulumun gün içerisinde veya yarın yapılabileceği bilgisini aldım. Akşam 6 civarı geldiler ve daire içindeki kablolama da dahil teslim edip gittiler. TurkNet 16 Mbit'e kadar verebiliyordu, Superonline'dan 25 Mbit aldım ve AKK sonrası hızım 16 Mbit'e düşecek. Tavsiye ederim...

 • Cenk26 Mayıs 2017

  14. gün oldu ve hala binaya bağlantı sağlayamadınız. İptal için tarafınıza dilekçeyi 2 kere e-posta olarak gönderdim. Ardından Çözüm Merkezinizden ayşe isminde bir bayan beni ikna etmek için aradı. 14 gün beklemem yetmedi beni pazartesi gününe kadar daha beklememi istedi. Bende 14 gündür bağlanmayan hizmetin pazarteside bağlanamayacağından daha TurkNet tarafından oyalanmak istemediğimden iptal edilmesini istedim. Bana yine 39 küsur bir borç çıkacağı iletildi. Görüşmenin ses kaydı bende de mevcuttur.

 • Cenk24 Mayıs 2017

  12.05.2017 tarihinde sadece sizde aboneliğim aktif görünmekte. Fakat benim oturduğum binadaki Telekom kutusunda herhangi bir bağlantı mevcut değildir. Sorun sizin sisteminizden kaynaklanıyor. Şöyle ki benim oturduğum sokak 1987. Sokak no.: 8b Blok: C1 fakat sizin sisteminizdeki 1987. sokak no. 8 de herhangi bir konut yok. Başta kayıt yaptırırken müşteri temsilcisiyle beraber baktık bu duruma. Sadece benim sitemin diğer tarafındaki 1985. sokakta no. 8b C1 var. Büyük ihtimal de sizin altyapı işlerinizi yapan telekondaki kişiler onca yazdırdığım notları dikkate almadılar ki yanlış yere bağlantı yaptılar. Onca yazdırdığım notlardan 1 tanesine dikkat edilse baştan beri bu sorunu yaşamayacaktım. Ayrıca sizin burada fatura çıkmayacak diyorsunuz fakat ben iptal ettirmek istediğimde müşteri hizmetlerindeki kişi 39 küsur bir bedel çıkardı. Konuşmanın ses kaydı bende de bulunmakta.

 • TurkNet Temsilcisi24 Mayıs 2017

  Merhaba Cenk Bey, Ben Cansu. Üyeliğinizin başında yaşadığınız sorun nedeniyle özür dileriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için fatura çıkarmayız ve beğenmezseniz paranız iade kampanyamız 31.05.2017 tarihine kadar yapılan başvurularda kredi kartına otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda geçerlidir. Hizmetinizi kontrol ettiğimizde 12/05/2017 tarihinde aboneliğiniz aktif hale gelmiştir. Kampanyamız aboneliğiniz içinde geçerlidir. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 13393612 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön