16 Eylül 2015

TurkNet Haksız Kota Kullanımı!

TurkNet modemimiz kapalıyken internet erişimi olduğu iddiasıyla kotamızı devamlı düşürmektedir. Modemimiz kapalı olduğunu ve iş yerimizin kapalı olduğu saatlerde internet kullanımı olduğunu iddia etmektedir. TurkNet kadar sorumsuz davranan ve yetersiz teknik ekibi olan bir internet servis sağlayıcısı olduğunu düşünmüyorum.


TurkNet aradı ve şifre bilgileriniz başkasına gönderilmiş şifre değiştirelim dedi yaptık fakat hala modem kapalı olduğu saatlerde internet kullanımı gözükmekte. Müşterisinin şikayetini bile çözemeyen bir firma.

Mustafa 147 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair sizinle yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8718590 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi16 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön