02 Ekim 2015

TurkNet Habersiz Abonelik!

1928 doğumlu alzaymır hastası ve yatağa mahkum bir şekilde olan dedem H** G*** adına 06.06.2015 tarihinde abonelik başlatılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda ehliyet fotokopisi ile bayiden müracaat yapıldığı ve imzalı sözleşme bulunduğu iletildi.

Aynı yaştaki anneannemle birlikte yaşayan ve yıllardır bırakın bayiye gitmeyi tuvalet ihtiyacı yüzünden altı bağlanan dedemin böyle bir şey yapması mümkün değil. Müşteri hizmetleri bu konuda hiçbir şey yapamayacağını, şikayet konusunda da bilgi sahibi olmadığını iletebilecek kadarr rahat.

Burak 112 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden sistemdeki irtibat numaranızdan, aradık, ulaşamadık, talebiniz 8767015 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön