28 Ekim 2016 #6800485

TurkNet Günlerdir Süren İnternet Kopması

17.10 tarihinde başlayan yavaşlık ve kopmalar nedeniyle bağlantımda sıkıntılar yaşamaktaydım. 25.10 - 11:00'da hattım tamamen koptu ve günlerdir hizmet alamıyorum. Konuyla ilgili 110**676 no.lu arıza kaydımı açarak ekip yönlendirileceği söyledi. Saatler ve günler birbirini kovalamasına rağmen hala hizmet alamıyorum. Defalarca çağrı merkezilerini aramama rağmen altyapı çalışması olduğunu sorunun ne zaman biteceği ile ilgili bilgi veremeyeceklerini belirtmektedirler.


Üstüne sözde çağrı merkezi supervisor görevlisi f*** bey'in sert ve aşağılayıcı tavırlarına da maruz kaldım. Konuyu son olarak 27.10 müşteri ilişkileri birimine gidip dile getirdim. Oradaki görevli ise 25.10 tarihinde açılan kaydın işlemi tamamlanmadan o** bey tarafından kapatıldığı dile getirdi. 3 gündür alamadığım hizmete para ödüyorum ve taahhüt verdiğim için aboneliği de iptal edemeyeceğimi belirtiyorlar.

Onur 155 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi16 Ocak 2017

  Merhaba Onur Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilmiştir. Arıza boyunca kullanamadığınız süre olarak 12 TL indirim verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Onur28 Ekim 2016

  25.10.2016 tarihinde çağrı merkezinden bağlantımın kesildiğine dair 11072676 nolu arıza kaydı oluşturdum, 52 saat sonra çözüm sağlanmadığı için Astoria da bulunan Müşteri İlişkileri Merkezine giderek çözüm sağlanmasını talep ettim ama oluşturulmuş arıza kaydımla ilgilenen Okan Bey diye teknik ekipten bir arkadaş çözüm sağlamadan 26.10.2016 tarihinde talebi kapatmış ve bunu Müşteri İlişkileri Merkezinde yetkili kişi dile getirdi. Nasıl olur da hizmet sağlayamadıkları müşterilerinin arıza kaydıyla ilgilenmeden talep kapatılabilir ve nasıl olur da Müşteri İlişkileri Merkezindeki arkadaş bunu bana açık açık iletebiliyor? Nasıl rahat işleyiş içinde çalışan bir firmadır! Günlerdir sorunuma çözüm sunan bir kişi ya da dönüş yapan bir yetkili yok! Lanet olsun bu firmadan abonelik başlattığım güne!

 • Onur28 Ekim 2016

  26.10.2016 tarihinde saat 20:10 da çağrı merkezleri ile yaptığım görüşmede Supervisor olduğunu belirten Fatih bey ile yaşamış olduğum sorun nedeniyle görüşme sağladım. Kendisinin görüşmeye başladığı ilk saniyeden itibaren sert, agresif ve küçük düşürücü tavırlarına maruz kaldım. Sorunum sözleşmemde de belirtildiği gibi 48 saatlik süreç içinde çözüleceğini belirtti ve başka şekilde yardımcı olamayacağını defalarca iletti ama sözleşmemde nedense ben 48 saatlik bir ibare görememekteyim ve benim konuşmam esnasında devamlı sözümü keserek ya da sesini yükselterek üste çıkmaya çalışıyordu. Nasıl bir firma bu kişilikte birini böyle bir göreve getirebiliyor anlamış değilim. Üstüne şu an 3 gün olmasına rağmen hala çözüm sağlanamadı. Müşterisine çözüm sunamadığı için telefonu suratıma kapatarak kendince çözüm sağlamış oldu. Sert, agresif, aşağılayıcı ve yüksek sesle konuşan bu kişiden şikayetçiyim.

 • TurkNet Temsilcisi28 Ekim 2016

  Merhaba Onur Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11103241 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön