14 Ekim 2016 #6690442

TurkNet Geçiş Sağlanamadı!

03.10.2016 tarihinde tüm evraklarım TurkNet tarafından teslim alınmıştır ve bilgi SMS'i gelmiştir en kısa zamanda geçiş sağlanacaktır diye. 2-3 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım ve en geç cuma gününe kadar bağlantınız sağlanacaktır diye bu işlem en fazla 5 iş günü sürermiş.


Şu an bugün 14.10.2016 ve halen geçiş sağlanmamıştır ve defalarca aramama rağmen sürekli en kısa sürede bağlanacaktır diye oyalama yapılmıştır. Bu firmadan şikayetçiyim 11 gün halen hiçbir şekilde bağlantı kurulmamıştır ve tarafıma arama yapılmıştır. T***kullanmaya devam edeceğim 10-15 TL fazla veririm ama kafam ağrımaz.

Taner 109 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi22 Ocak 2017

    Merhaba Taner Bey, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. 28.10.2016 tarihinde tarafınızla yapmış olduğumuz görüşmede talebiniz üzerine aktivasyon işlemlerinizin iptal edildiği bilgisi verilerek mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Taner19 Ocak 2017

    1.5 ay oldu bir şey bağlayamadınız gereksiz bir firma

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Taner Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön