15 Ekim 2016 #6690808

TurkNet Faturalandırma ve Alt Yapı Eksikliği

Faturası L.C'a (babam) ait olan (28265****) internet ve ev telefonu ortak faturamız bugün mail ortamından tarafımıza ulaşmıştır. Lakin şöyle bir sıkıntı var 22 Eylül'den bu yana alt yapısını kullanmış olduğunuz Türk Telekom'un fiber alt yapı çalışmalarından kaynaklı telefon ve internet hatlarımız kesik olup bugün tarihi ile halen daha 14.10.2016 itibari ile yoktur. 22 günlük bu eksikliğe rağmen hem faturada bir indirim olmadığı gibi hem de halen çözüm bulunamamıştır. Sadece geçen hafta içerisinde internet ve telefon hatlarının kesikliği için özür dileriz şeklinde bir telefon gelmiştir. Peki bu özür karşılığını bulmuş mudur? Yani bu dönemdeki kullanım yapılamayan internet ve telefon için özrünüz dışında indirimde yapılmadığı sürece hattınızı kullanmayacağımızı ve kalite anlayışınızı esefle kınadığımızı belirterek önümüzdeki hafta içinde aboneliğimizi iptal ettireceğiz.

Vasfi 120 Okunma

Cevaplar

  • Vasfi26 Ekim 2016

    Merhabalar, erken geri dönüşünüz ve ilgili müşteri hizmetleriniz için öncelikle teşekkür etmek isterim. Lakin firmanız maalesef arızanın asıl sebebi belli olmasına rağmen işin kolayına kaçarak yasal fatura sahibi olan babamın (l. Candar) cep telefonuna bilgi mesajı atmışsınız. Yazanda şu; "Yapılan incelemeler sonucu arızanın evinizde kullanmış olduğunuz cihaz ve kablo tesisatından kaynaklandığı tespit edilmiştir. Gerekli arızaların giderilmesi için dışarıdan destek almanız gerekmektedir. " Peki sayın ilgili arkadaşlar ilk mesajımda arızanın sebebini bildirmiş olmamıza rağmen ve bunun Türk Telekom tarafından kaynaklı bir sıkıntı olduğu kesinleşmişken siz kalkıp gelmemiş olmanıza rağmen yapılan inceleme sonucu diyorsunuz. Hangi inceleme nereden nasıl yapılan inceleme? Babam dün hattı kapattırmak için gidecekti lakin ben engelledim dedim ki; bize söz verdiler inceleme yapılıp indirim yapılacağı söylendi dedim. Ama görüyorum indirim yapacağınıza suçu karşı tarafa atmayı tercih etmişsiniz. Ayıp size artık çalışma imkanımız kalmadı... .

  • TurkNet Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba Vasfi Bey, Öncelikle size böyle bir aksaklık yaşattığımızdan dolayı çok üzgünüz. Turknet olarak hedefimiz aslında , en yüksek ve en kesintisiz hizmeti üyelerine sunan işletmeci olmak. Ancak ortak kullanılan telekom altyapıları gibi sebeplerden dolayı , zaman zaman üyelerimizde kesintiye sebep veren arızalar oluşabilmektedir. Biz 11020287 referans kaydı ile arızanızı hemen inceleyecek , çözüm yolları ile ilgili size mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacağız. Saygılarımızla Turknet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön