31 Ekim 2016 #6827346

TurkNet Fatura Sıkıntısı

Hem bir ay içerisinde iki fatura yazıyorsunuz hem faturayı fazla yazıyorsunuz 44 TL yazmanız gerekirken. Bunla kalmayım VDSL hizmeti vereceğiz size diyip ADSL veriyorsunuz bahane olarak port yok deniliyor. Bunla yetinmeyip faturamı iki tane yazdığınız için ödemedim müşteri hizmetleriniz sıfır gerçekten ben online olarak sistemden öğrenmek istiyorum diyorum telefonla arayacağız diyorsunuz. Sonra diğer ay faturanıza 39.99 TL eklenecek diyorsunuz. Bu kadar sorunlu bir firma olabilir mi müşteri memnuniyeti sıfır sıfır.

Melikşah 432 Okunma

Cevaplar

  • Melikşah07 Aralık 2016

    Gene iki defa fatura gönderdiniz ikinci kez başıma geliyor neden böyle oluyor üstüne üstlük aralık ayını dondurdum aralık ayının faturasınıda yazdınız.

  • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Melikşah Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11129445 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön