3 g
Yorum Yap
#11856333

TurkNet Fatura Ödemede Hata!

Daha önce 3-4 defa TurkNet sitesi üzerinden ödediğim faturaları bu ay ödeyemiyorum. Ödeme yap dediğim zaman hata mesajı alıyorum. Destek talebinden bulundum sistemimiz de bir sorun yok dediler. Daha kendilerinden haberleri yok. Benden haksız yere fatura aşım ücreti koparmaya çalışıyorsunuz. Faturanın son gününe 2 gün kaldı.

İbrahim İbrahim 399 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İbrahim3 g

    Online İşlemler üzerinden yardım etmediğiniz için buraya geldim zaten. Kopyala yapıştır etmeden önce bir okusaydınız anlardınız belki.

  • TurkNet Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet verebilmek için sadece Online İşlemler ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden bize bildirmiş olduğunuz şikayetlerinize destek oluyoruz. Online İşlemler üzerinden açtığınız destek kayıtlarıyla da her zaman şikayetin ilk atandığı kişi ilgilendiğinden çok daha hızlı sonuç alıyoruz. Bu yüzden Sikayetvar.com'u bir şikayet çözüm ve destek kanalı olarak kullanmıyoruz. Şikayetinizle ilgili Destek Kaydı henüz oluşturmadıysanız en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilmemiz için TurkNet Online İşlemler ya da 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Hızlı İşlem Hattı üzerinden Destek Kaydı oluşturmanızı, eğer mevcutta bir destek kaydınız varsa yine aynı servisler üzerinden takip etmenizi rica ederiz. TurkNet Online İşlemler üzerinden oluşturduğunuz destek kayıtlarınıza, eklemek istediğiniz konular varsa her zaman yazabilirsiniz. Biz destek talebinizle hızla ilgilenip sonucu size bildireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet

Ziyaretçi Yorumları