25 Ekim 2016 #6777553

TurkNet Ev Telefonumuz Bir Haftadır Çalışmıyor!

TurkNet'i 18/10/2016 tarihinde arayıp arıza kaydı bıraktığımız halde, kaydımızı almamışlar. Ayrıca online işlemlerden 19/10/2016'da kayıt bıraktık hala ne arayan ve ne soran. Böyle bir hizmet olamaz.

Ayhan 372 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Ayhan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilmiştir. Arıza boyunca kullanamadığınız 15 gün olarak indirim verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Ayhan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11074280 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön