20 Ekim 2016 #6733207

TurkNet Ev Telefonum Dışarıyı Aramıyor!

Yeni geçmiş olduğum TurkNet firmasına telefon ve internet ikisi bir fatura 59.90 TL'nin 150 cb ve ev telefonundan her yöne 1000 dakika kullanabileceğim belirtildiği halde ev telefonumdan dışarıyı arayamıyorum, telefon dış aramalara kapalı mesajı veriliyor. İnterneti kullanıyorum, telefonu kullanamıyorum. Cevabın telefonuma mesajla bildirilmesini rica ediyorum.

Hasan 394 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba Hasan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilerek 28.10.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Hasan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11046604 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön