31 Ekim 2016 #6819819

TurkNet Düşük Hız!

Benim 6 aydır hız problemim var ve hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar görüşmelerde benim altyapımın desteklemediğini söylüyorlardı apartmanda sadece ben kullandığım içinde aksini iddia edemiyordum hatta daha ileri giderek problemi T***'la çözmem gerektiğini söylüyorlar sanki altyapıyı onlardan ben kiralıyorum şimdi ise komşularım çok daha yüksek hızla farklı servis sağlayıcılardan hizmet alabiliyorlar aynı altyapı ile tabi bunu söylediğimde komşularımın özel bilgilerini istiyorlar emsal göstermek içinmiş aksi takdirde ilgilenmeyiz diyorlar hem çözüm yok hem de.

Ayhan 402 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan02 Kasım 2016

    Hazır mesaj ve boş bir görüşmeden ileri gitmeyen bir ilgi konuşmanın sonunda verilen cevap buradan hızınızla ilgili bir şey yapamayız başka yardımcı olabileceğim bir şey var mı onlarca şikayetimden sadece bir kez arıza kaydı açmışlar yakında beni suçlu çıkarmazlarsa şaşırmam

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Ayhan Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön