11 Ocak
Yorum Yap
#11437051

TurkNet Çözülmeyen İnternet Problemi!

TurkNet'den aldığım ve bir hafta önce bağlanan internetim 2 Mbps 0.9 Mbps vs... Bu kadar kötü bir internetle nasıl internete gitmemi bekliyorlar anlamadım. O kadar yazdım ettim geri bile dönüyorlar BTK'ya yazdım oda yok. Hani ne yapmam gerekiyor anlamadım. İptale doğru gidiyor o kadar reklam yapıyorlar öyle böyle diye ama internete abone olduktan sonra destek yok. Çözüm olmadığı takdirde yasal cayma hakkımı kullanacağım artık.

Osman Osman 1.465 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Osman21 Ocak

    Hala çözüm yok sözde çözülecektir. Ben hızım 1.97 Mbps dedikçe bunlar internet bağlanmıştır kayıt kapatılmıştır diyor. Böyle çile çekmektense iptal ederim daha iyi...🙃

  • TurkNet Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Osman Bey, Ben Sevinç. Performans problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu belirtir, TurkNet olarak kesinlikle hız sınırlandırması yapmadığımızı iletmek isteriz. Tüm internet servis sağlayıcıları tarafından ortak kullanılan telekom altyapısı, santrale olan uzaklığınız, modem veya ev iç tesisatı gibi nedenlerle hızınız değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Konuyu 22323675 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/ adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler