31 Ekim 2016 #6808750

TurkNet Çok Laf Az İş Yapıyor

ADSL bağlantı sürecinde yaptığım adres değişikliğini Türk Telekom' a inatla eski adresle ileterek internet bağlantı sürecimi 2 hafta uzattılar, göz göre mağdur ediliyorum. Yetkili birimlerin iletişime geçeceğini her seferinde çağrı merkezinden duyuyorum fakat ne bilgilendirme de herhangi bir icraat var. 3 haftadır internet bağlanmasını bekliyorum, yapıcı hiçbir adım atılmadı.

Cem 248 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Cem Bey, Aktivasyon aşamasında ekiplerin eski adresinize gitmesi nedeni ile sürecinizin uzadığına ve kullanım sağlanamayan dönem için indirim verildiğine dair 10.11.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cem23 Kasım 2016

    Merhaba. Ortak altyapı ile falan alakası yok. Doğru adresi haftalarca Türk Telekom' a iletemediniz. Gerçekçi olalım. Sinir bozucu bir olaydı, neyse ki 1 ay bedava internet vererek kısmen memnun ettiniz.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Cem Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön