03 Aralık 2015

TurkNet Bugün İtibariyle 39 Gündür Nakil İşlemimi Tamamlayamıyor!

TurkNet müşteri hizmetleri ile görüşerek adres değişikliği sebebiyle 22.10.2015 tarihinde nakil işlemi başlattım. Üç dört kere mesaj attılar, işlemleriniz devam ediyor diye bugün 01.12.2015 TurkNet'ten telefonuma gelen mesajda şöyle yazıyor '' talebiniz doğrultusunda hizmetiniz 3 aylığına dondurulmuştur. '' Müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almak istediğimde sistemde hizmet dondurulduğu için son durum bilgisi veremediğini, onay verirsem hizmeti aktif edip kontrol yapabileceğini fakat bu durumda da TurkNet hizmet vermese de fatura düzenleneceğini ve benimde zor duruma düşmemek için bu faturaları ödemem gerektiğini belirttiler. 24 aylık sözleşmem var diye bildiklerini okuyorlar, hizmet yok.

Yenigül 202 Okunma

Cevaplar

 • Yenigül'in Teşekkür Mesajı24 Aralık 2015

  Sayın TurkNet Yetkilileri, mağduriyetimin giderilmesi konusunda bireysel çabası ve gayreti olduğunu düşündüğüm müşteri temsilcisi Caner Bey'e huzurunuzda teşekkür etmek isterim, sağlık problemleri sebebiyle bu teşekkürü etmekte gecikmiş olabilirim ama temennim Caner Bey gibi sorumluluk sahibi çözüm odaklı çalışanlarınızın sayısının artmasıdır. Saygılar.

 • TurkNet Temsilcisi09 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi03 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9270349 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi03 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön