16 Ağustos 2016

TurkNet Bir Problemim Var Çözülmüyor

Şimdi durumu detaylı olarak yazacağım, çözüm uzmanları bu konuyla ilgilenirse çok sevinirim. 1 hafta öncesinden başlıyorum. 1 hafta öncesinden 3-4 hafta boyunca hafta bir defa internet kesiliyor ve 16 Mbps olan hızım 9-10 gibi bir değere düşüyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp tekrar düzelttiriyordum. 3-4 hafta bu böyle sürdü. Sonrasında VDSL başvurusu yaptım alt yapım destekliyor olarak göründü, kabul edildi 75 mbpslik paketi talep ettim. 1 haftadır online işlemler merkezinde hızım 75 Mbps olarak görünüyor. Yani paket geçişim onaylandı. Fakat sistematik olarak geçişim gerçekleşmedi.


Sonrasında bu hafta içerinde belki 50 defa kesintiler yaşadığım bunlar 1 dk'lık kesintiler. 16 olan hız kesinti yaşanıp 9-10'a düşüşler yaşıyor. Bir süre sonra modemi tekrar başlattığımda hız normale dönüyor. Neyse sıkıntının alt yapıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Her yerden başvurdum dönen olmadı. 216314****

Mevlüt 221 Okunma

Cevaplar

 • Mevlüt'in Teşekkür Mesajı15 Mart 2017

  50 Mbps lik mutiş bir hıza kavusunca 2 haftalık kesıntı yaşamama rağmen yinede teşekkür ederim

 • TurkNet Temsilcisi04 Ekim 2016

  Merhaba Mevlüt Bey, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden hat değerlerinizde güncelleme yapılmıştır. Tanımlanan yeni hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mevlüt27 Ağustos 2016

  Takip altına alındığı 10 gün oldu. Her yerden başvuruyorum. Artık 1 aydır bıktım bıktım en son BTK dan yazdım artık. Hala dönen eden yok. Madem elemanın yok çözüm hizmetini sağlamıyorsun eleman al artık yeter ya. Millet 1 ay mı beklicek bi sorun düzelsin dıye. Yazıklar olsun artık ne diyeyim. benim gibi Heryerde TurkNet dıye destekleyen adam bu hala geldım ya. 1 aydır bekle bekle artık yeter yani.

 • TurkNet Temsilcisi19 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10633762 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mevlüt16 Ağustos 2016

  1 haftadır günde 10 15 defa internet kopup duruyor ya. Niye böyle oluyor Böyle bir şey yoktu Turknetde. Kesilmesin artık bi çözüm bulun ya. VDSL geçicek diye sevinirken internetimiz kopup yavaşlıyor.

 • TurkNet Temsilcisi16 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mevlüt14 Ağustos 2016

  Sonda yazan numara abone numaram. Konuya devam ediyorum; Şimdi bu kesintinin alt yapıdan kaynaklandığını düşünüyorum. Bina onu caddede kazı çalışması meydana gelmişti ondanda kaynaklı olabilir. Fakat bildiğim kadarıyla ınternet hattımız arka tarafından geliyor. Neyse bu konuda Telekom'a kesintinin nereden kaynaklandığını yazmanızı istiyorum. Eğer ki apartmana kadar gelen hatta sıkıntı yoksa apartman içini ben halledeceğim. Ama bu sorunu acilen çözmemiz gerekiyor. Ayreten de VDSL geçişi içinde sabırsızlanıyorum çok zaman oldu hala geçişi yapamadık. Son olarak TurkNet 1 buçuk yıldır kullanıyorum eskiden böyle aksaklık yoktu. Bir sorunu çözmek maksimum 1 2 gün sürerdi. Şimdi ise 1 hafta 2 hafta sorunlar bekliyor gibi görüyorum. Eğerki müşteri sayısı arttıysa eleman sayısınıda arttırınki kazandığımız müşterileride kaybetmeyelim. TurkNet'e saygılar seviyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön