20 Ekim 2016 #6731665

TurkNet Bir Aydır Bağlanamayan İnternet

Daha önce internet kullandığımız eve başka bir yerdeki TurkNet aboneliğini nakil ettirdik. Yaklaşık 3 hafta oldu bu işlemi yapalı yeni ADSL kullanıcı adımız ve şifremiz her şey geldi lakin modemde DSL ışığı ve haliyle internet ışığı yanmıyor. TurkNet müşteri hizmetlerini aradığımız zaman bize, biz ankastreye kadar bağlıyoruz ankastreden eve çekmek için elektrikçi çağırmanız gerekli dediler. Ancak biz daha önce burada internet kullandığımız için zaten hattımızın kurulu düzende olduğunu söyledik kendilerine, bunun üzerine arıza kaydı oluşturdular. Ancak 3. kez arıza kaydını oluşturduk hala çözemediler, çözecek gibi de durmuyorlar. Kontrol için ankastre kutusuna ip bağladık gerçekten gelip bakıyorlar mı bağlıyorlar mı diye ama ne gelen var ne giden ip olduğu gibi duruyor. Üstelik fatura çıkarmışlar kullanamadığımız hizmet için, arıza kayıtları için olumlu olumsuz dönüş yapmıyorlar.

Mustafa 322 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Mustafa Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna ve kullanamadığınız dönem için indirim verildiğine dair 27.10.2016 tarihinde bilgi iletilmek adına arama sağlamış ancak ulaşamamışlardır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11046312 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön