18 Ekim 2016 #6716071

TurkNet Bir Ayda İnternet Kurulumu Yapamadılar!

Yaklaşık 1 buçuk ay öncesinde internet üzerinde başvuru yaptığım TurkNet hala internet bağlamadı. İlk görüştüğümüzde müşteri temsilcisi en geç 4 gün içerisinde ev telefonu ve internet hizmeti alabileceğimi söylemişti. Daha önce TTNET müşterisiydim bu söze istinaden internetimi kapattım. Evrakları gönderdikten sonrada Kurban Bayramı tatili girdiği için evrakların geç ulaştığı hafta içinde ekiplerin muhakkak geleceği söylendi.


Aradan 3 hafta geçti fakat gelen giden olmadı. Her arayışımda 48 saat içerisinde sorunun çözüleceği söylendi fakat onca şikayet kayıtlarıma rağmen hiçbir şekilde geri dönülmedi. Buna istinaden 12.gün önce iptal dilekçemi yazıp faksladım kendilerine. Geçen hafta salı günü bir beyefendi aradı çağrı merkezinden hat tahsisinin yapıldığını çok kısa bir sürede hizmet alacağımı iptalden vazgeçmemi istedi. Cuma gününe kadarda ekiplerin geleceğini söyledi. Fakat hala beklemedeyim.

Gökcan 156 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Gökcan Bey, Hizmet aktivasyon sürecinizin adresinizde yaşanan şebeke sorunu nedeni ile uzamış olduğu bilgisi tarafınız ile 03.11.2016 tarihinde yapılan görüşmede iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gökcan22 Ekim 2016

    19.10.2016 tarihinde internet hizmeti almaya başladım. İlginiz için teşekkür ediyorum.

  • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba Gökcan Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön