31 Ekim 2016 #6810112

TurkNet Benim İle Dalga Geçiyor!

28.10.2016 tarihinde TurkNet müşteri temsilcisine internetimin yavaşlığı konusunda aradım. Anlamsız bir şekilde yardımcı olmak yerine internetimin 4 MB desteklediğini bu şekilde 3 MB hız görerek kullanmam gerektiğini belirtti. Bende kendilerine olur mu bu şekilde siz bana 16 MB hız ile anlaştığımızı bunun üzerinden bedel aldıklarını belirttim. Bana civarda bu hızı alan var ise bize referans gösterin bizde sizin internetinizi yükseltelim dediler. Bu şakamı ben kapı kapı dolaşıp milletin internetimi kontrol edeceğim. Sizin olan bir işinizi ben mi yapacağım 8 yıllık TurkNet abonesiyim böyle saçmalık bu şekilde kolay para kazanma görmedim. Modem değerlerim istenilen DB oranlarında olmasına rağmen siz bana nasıl bu şekilde bir cevap verip benim internetimi 3 MB olarak kısıtlayabilirsiniz. Aşağıda tüm detaylar mevcut yazıklar olsun. Yıllardır herkeslere önerdiğim firmanın oyuncağı olmuşum.

Uğur 287 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Uğur Bey, 02.11.2016 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede hız profilinizin 12 Mbsp olarak güncellendiği bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Uğur Bey, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön