17 Nisan
Yorum Yap
#11856460

TurkNet Beni Mağdur Etti Bana Borç Çıkardı!

Aynı fiyata adil kullanım kotası olamadan hız düşümü yaşamadan ve taahhüt olmadan internet keyfi diye lanse edilen hizmet, 3-4 ay süper gitti. Sonrasında takılmalar ve 1 aya yakın giderilemeyen arızalar sonucu tekrar faturalarımı zamanında ödeyerek kullanmadığım zamanların iadesini talep ederek T****T'e geçtim. 4-5 ay sonra dün 8,66 TL borcunuz var idari takibe alınmıştır gibi bir mesaj aldım.

Tc Tc 357 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Tc18 Nisan

    Sisteminiz berbat ötesi birebir muhatap bulamıyoruz. Oradan oraya yönlendirme ve biz isteyince döneriz mantığı mevcut bu da sizden vazgeçme sebeplerimden biri dikkate alırsınız inşallah... Kayıt oluşturdum Bekleyeceğiz ne zaman dönüş yapacaksınız göreceğiz!

  • TurkNet Temsilcisi17 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet verebilmek için sadece Online İşlemler ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden bize bildirmiş olduğunuz şikayetlerinize destek oluyoruz. Online İşlemler üzerinden açtığınız destek kayıtlarıyla da her zaman şikayetin ilk atandığı kişi ilgilendiğinden çok daha hızlı sonuç alıyoruz. Bu yüzden Sikayetvar.com'u bir şikayet çözüm ve destek kanalı olarak kullanmıyoruz. Şikayetinizle ilgili Destek Kaydı henüz oluşturmadıysanız en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilmemiz için TurkNet Online İşlemler ya da 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Hızlı İşlem Hattı üzerinden Destek Kaydı oluşturmanızı, eğer mevcutta bir destek kaydınız varsa yine aynı servisler üzerinden takip etmenizi rica ederiz. TurkNet Online İşlemler üzerinden oluşturduğunuz destek kayıtlarınıza, eklemek istediğiniz konular varsa her zaman yazabilirsiniz. Biz destek talebinizle hızla ilgilenip sonucu size bildireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet

Ziyaretçi Yorumları