26 Ekim 2016 #6781270

Turknet Ben Böyle Bir Firma Görmedim!

Evimde kullanmış olduğum telefon ve internet hattımı kapatmam için müşteri hizmetleriyle görüşüp abone iptali başvurusu yaptım. Bana sonra dilekçenizi yazılı olarak e-mail atın 24 saat içinde kapanır dediler. Fakat kötü bir müşteri hizmetleri var. 15 gündür attığım e-maillerin hiç biri gelmemiş diyorlar dalga mı geçiyorsunuz insanlarla? [email protected] Net bu adrese 50 tane e-mail attım ve nasıl oluyor da bana mail gelmedi diyorlar. Bu kurumda konuyla ilgili sorumlu, müdür, amir kim varsa derhal bana yardımcı olmasını bekliyorum. Hat annemin üstüne 65 yaşındaki kadının uğraştığı konuya bak ya yazık günah. Tel no. (216) *** ** ** g** a** üzerine kayıtlıdır.

Hüseyin 646 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi23 Ocak 2017

    Merhaba Hüseyin Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Hüseyin Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Hüseyin Bey, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. TurkNet olarak memnun kaldığınız süre boyunca bizimle olmanızı istiyor ve dilediğiniz zaman hizmetinizi kolayca sonlandırma hakkını her zaman müşterilerimizde saklı tutuyoruz. Bu sebeple Türkiye'de bir ilke imza atarak, sektör ezberlerini bozduk ve taahhütsüz, dilediğiniz zaman iptal olanığı sunan Özgür İletişim Paketimizi tek tarife olarak müşterilerimize sunduk. Ancak mevcut yasa ve düzenlemeler gereği, hizmet iptalinizle ilgili talebinizi sizden yazılı ve ıslak imzalı olarak almamız gerekmektedir. Talebinizi (212) 216 5560 nolu faks numaramıza ya da [email protected] adresli e-posta adresimize evrağın resmini iliştirerek bize ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımızada özel mesajla ulaştırabilirsiniz. (Facebook-Twitter) Evrağınızın bize ulaştığında size haber verebilmek amacıyla SMS göndermekteyiz. Bu SMS'i size ualaşmadıysa, evrakınız bize ulaşmadı demektir. Dolayısıyla tekrar belirttiğimiz kanallar ile evrakı bize yollamanızı rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön