23 Eylül 2016

TurkNet Başvurumun Üzerinden 15 Gün Geçmesine Rağmen İnternet Açılmadı...

5 Eylül'de internet servis sağlayıcısını değiştirmek için başvuru yaptım. İnternetimin kesilmeden geçiş işlemlerinin yapılacağını bu sürecin 3 ile 7 iş günü içerisinde tamamlanacağı bilgisini aldım ancak internet on günü aşkın süredir kesik olduğu gibi bahsi geçen iş günü süresi de aşılmış bulunmakta. Halen hizmet alamadığım hattım için bilgi almak istediğimde geçiş sürecinin devam ettiğini sorun hakkında detaylı bilgilerinin olmadığını ve en kısa süre içerisinde işlemlerin tamamlanacağı ifade edilmesine rağmen herhangi bir ilerleme kaydedemediğimizi belirterek bu durumdan şikayetçi olduğumu ifade ediyorum.

Emre 114 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi11 Ekim 2016

    Merhaba Emre Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 29.09.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Ses hizmetinizde genel arıza bulunmaktadır. Ayrıca faturanızla ilgili düzenleme yapılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre26 Eylül 2016

    26 Eylül 2016 saat 17:00 itibariyle geri dönüş yapılmadı. Sorunum çözülmedi.

  • TurkNet Temsilcisi23 Eylül 2016

    Merhaba Emre Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında sizden yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. Konuyla ilgili 10838224 numaralı kaydınızı oluşturduk. En kısa süre içerisinde sizi arayarak bilgi vereceğiz. Konuyla ilgili

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön