22 Haziran 2018
Yorum Yap
#10587572

TurkNet Başvuru Sonrası İptal Sorunları!

TurkNet interneti dün aradım internet bağlatmak istediğimi falan söyledim nasılsa taahhütsüz istediğim zaman iptal ederim rahatça diye düşündüm sitelerinde büyükçe yazmışlar falan diye sıkıntı olmaz diye ama büyük yanılgı, satış danışmanı ile görüştüm fiber altyapınız yok dedi düşük hızdan olur dedi bende bilmediğim için tamam dedim ama bugün öğrendim fiber alt yapım varmış ve de bağlanılabiliyormuş. Bende tekrar TurkNet'i aradım ama hiçbir şekilde ulaşamıyorum çünkü satışı yaptık bitti gitti mecburmuşum almaya sanki gibi telefonumu engellemişler hiçbir müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Bende de tüm bu sorunları göz önünde bulundurarak iptal etmek istiyorum başvurumu ama hiçbir yetkili yok arkadaşım telefonu ile satış danışmanına bağlandım belki yardım eder diye oda yok cayma hakkı kapsamında iptal edin başvurumu daha 24 saat olmadı başvuralı ama muhatap kimseyi bulamıyorum.

Enes Enes 764 Okunma

Cevaplar

  • Enes23 Haziran 2018

    TurkNet abonelik evraklarını göndermediğim halde ve iptal için belirttikleri faks adresine tam 3 kez iptal dilekçesi ve kimlik fotokopisi faksını göndermeme rağmen, halen internetiniz onaylandı keyifle kullanın hayırlı olsun diye onay mesajları atmaya devam ediyor. Kardeşim Allah aşkına ben tüketiciyim iptal etmek internet almak istemiyorum ben sizden internet iptal edin diyorum anlamıyor musunuz? Faxdan başka iptal seçeneği yok müşteri hizmetleri yok almayacağım zorla mı? Ön başvuru yaptım ve 24 içinde vazgecip iptal dilekçesi yolladım kimlikle birlikte halen neden onay mesajları geliyor? Bana ne biçim firma bu internet almak isterken kendiniz defalarca arıyorsunuz alın diye iptal etmek isteyince tek bir Allah'ın kulu ile görüşemediğim yetmiyormus gibi ne dediyseniz yaptım halen iptal etmediniz iptal edin gerekli mercilere bu durumu bildireceğim ileteceğim yoksa sizle mi uğrasıca

  • Enes22 Haziran 2018

    Sesli yanıt sistemi dediğiniz başvuru evraklarını imzalayıp kargoya verin bizi seçttiğiniz için teşekkürler deyip suratıma kapatılan bir sesli yanıt operatöre bağlanmak gibi bir seçenek sunmadan suratına kapatıyor insanın ben iptal ettirmek istiyorum evrak da göndermedim hicbise de imzalamadım cayma hakkım var daha 24 saat geçmedi üzerinden iptal edin neden zorlaştırıyorsunuz ki insanların işini sitenizde de büyükçe yazın iptal etmek istediğinizde bir ton zorluk yaşarsınız diye onları söylemeden istediğiniz zaman iptal olur diyorsunuz ama şu an istiyorum ama olmuyor?

  • TurkNet Temsilcisi22 Haziran 2018

    Merhaba Enes Bey, Ben Sevinç. TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Çağrı merkezi sorunları çözmüyor, sadece işin uzmanına aktarıyordu, biz de sorunların çözülmesine odaklandık, bu sebeple hem müşterilerimizi çağrı merkez kuyruğunda bekletmemek hem de sorunu hızlıca uzmanına aktarmak için, Sesli Yanıt Sistemi üzerinden destek veriyoruz. Numaranızın engellenmesi söz konusu değildir. Hizmetinizi kontrol ettiğimde 35 Mbps' e kadar olarak başvurunuz yapılmıştır. İptal talebiniz ile ilgili 18832772 numaralı kaydınız oluşturularak konu ilgili birime iletildi. Tarafınıza en kısa süre içerisinde dönüş sağlanarak detaylı bilgi verilecektir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları