14 Ekim 2016 #6690700

TurkNet Başlatılmayan Abonelik Sorunu ve Müşteri Oyalamak

Abonelik sözleşmesini 29,09-2016 tarihinde ıslak imzalı olarak tarafınıza ulaşmış olasına ve sözleşmede 3 ila 7 iş günü içerisinde hizmet aktif edilecektir denmesine rağmen abonelik hizmetim aktif hale getirilmemiştir. Çağrı merkezinizi defalarca arayıp konuyu iletmeme rağmen müşteri bilgilendirme gereği duyulmamıştır. Müşteri hizmetlerine mail atmama rağmen, cevaben inceleniyor yazmanın dışına çıkılmamış olup, sorun hakkında bilgi verilmemiştir. Ve de çözülmemiştir. Müşteri memnuniyeti ve bilgilendirmesi bu kadar zayıf bir firma bulaştığım için çok pişmanım. Bana bu sürede internet verecek birçok firma bulunmaktadır. Hizmeti aktif hale getirilmeyecekse bilgi geçerek daha fazla mağdur edilmemeyi talep etmekteyim.

Deniz 99 Okunma

Cevaplar

  • Deniz14 Ekim 2016

    Sözleşme şartlarına uymuyorsunuz. Altyapı sorunu sizin sorumluluğunuzda o halde 3 ila 5 güz yazarak müşteriyi yanıltmayacaksınız. Bir zahmet müşterilerinize dönerek de süreç hakkında bilgi vereceksiniz. Müşteri bu süreci bekleyip beklememe kararını kendi verecek. Bunu tarafınıza defalarca bildirmiş olmama rağmen neden hızlı çözüm bulmuyorsunuz acaba...

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Deniz Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön