19 Ekim 2016 #6725842

TurkNet Bağlantım Yapılmadı!

10.10.2016 tarihinde belgeler ulaştı. Bir gün sonra T** şirketine bağlantı ile başvurduk dendi. 5 iş günü geçmesine rağmen bağlantım yapılmadı. Telefonum 05056430988. Böyle olacağını bilseydim başvuru yapmazdım. Yaklaşık 15 gündür internetimiz yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda suçu T** T***'a atıyor. Kardeşim ben sana başvurdum T** T**'la uğraşacak olsam zaten onlardan hizmet alıyordum. Kapattırmazdım internetimi. Yarın muhtemelen iptal dilekçesi vereceğim.

Fatih 213 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Fatih Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair 31.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih27 Ekim 2016

  Evraklarım kendilerine ulaştı. Zar zor telefon bağlantısı yapıldı. Telefona dışarıdan arama geliyor ama dışarıyı biz arayamıyoruz. Neyse bu önemli değil. Ancak internet sinyalim yok. Telekom yetkilileri ile kendi çabamla görüştüm, onlar bana adresinize ait sadece telefon bağlantı talebi var dedi. Tabi ben mor oldum. TurkNet'ten hizmet almayı düşünüyorsanız iki kere düşünün. Her şey çok yavaş ilerliyor. Müşteri hizmetleri olayahakim değil. Her aradığımda talebinizi alıyorum, yetkili sizi arayacak diyor. Ne arayan var ne soran.

 • Fatih25 Ekim 2016

  Telekom hattı bağlayabildi. şimdi de ADSL sinyalinin aktif olmasını bekliyoruz. Bakalim ne zamana internetimize kavusabilecegiz.

 • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

  Merhaba Fatih Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön