15 Ekim 2016

TurkNet Bağlantı Sorunu Ve Haksız Ücret Talebi

Başvuru sırasında tarafıma 3 iş gününde bağlanacak garantisi verilmesine rağmen 1 hafta sonra telefonumu bağladılar. Daha sonra interneti açmak için 2 iş günü istediler. Bu süre 5 günü buldu ve internetiniz bağlandı dediler. Daha sonra bağlantım modemime gelmiyor diye 2 iş günü daha istediler ve cumartesi günü gelen ekip hatlarınızda sorun yok, TurkNet' i arayın dediler. Aradım ve bana bir elektrikçi getirmeniz gerekiyor dediler.

Anlayacağınız 3 iş günü 1 ay oldu ve internet bağlanmadı. Taahhütsüz paket olduğu için hiç kullanmadım ve iptal talebinde bulundum ve ücret talep ettiler. Kendim iptal ettim ve kurumsal aboneleri olan 4 firmayı iptal etmeleri yönünde ikna ettim.

Ufuk 202 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk17 Ekim 2016

    Meselenin ortak kullanılan Telekom hatlarında sorun var ise bunu en başından abone sözleşmesi imzalatmadan önce söylemeniz tüketici hakları gereğince söylenmeliydi. Konu ile alakalı avukatıma gerekli yetkileri verdim şahsımda bizzat konunun üzerine gideceğim. Emsal olması açısından farklı bir firma ile anlaşmamı, bağlantı hızı ve bina içi tesisatımda eksik olmadığını, konunun tamamen TurkNet'in müşteri kandırma politikası olduğunu kanıtlayacağım.

  • TurkNet Temsilcisi16 Ekim 2016

    Merhaba Ufuk Bey, “Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları , modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11022642 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön