06 Mayıs 2016

TurkNet Bağlantı Sorunu!

Aralık 2015 ayında T*************'dan aldığım internet hızını 24 ay taahhütlü, 16 Mbps hızla TurkNet'e taşıdım. Taşımaz olaydım. Aralık ayından bu yana ne 16 Mbps hız verdiler nede başka bir şey. Her ay bağlantı sorunu için aramalar, şikayetler. T*************'da sadece alt
yapısal sorun nedeniyle 1 kez sorun yaşarken bu firmayla sorunsuz günüm yok. En son 05 Mayıs akşamı aradığımda kotayı aşmadığım halde 3 Mbps download, 0.8 Mbps'de upload hızımın nedeni ne deyince hızınızı 4 Mbps olarak belirlemişler yanıtını aldım. Nedeni ne diye sorunca saçma sapan sorular ve yanıtlar alıyorsunuz. Bir de lütfediyorlar! 8 Mbps'ye çıkartacağız diye... Hanımefendi ben size 16 Mbps ücreti ödüyorum diyorum yok binanız kaldırmıyor falan filan. T**********************'da 2 yıl kaldıran 16 Mbps hız nedense TurkNet'te kaldırmıyor. hız nedense TurkNet'te 7yi geçmiyor.

Akif 259 Okunma

Cevaplar

 • Akif10 Haziran 2016

  Şikayetimi yazalı 1 ay oldu... Düzelen bir şey var mı? Mesela 12 gün eh dedirtecek hız aldık. Şu an yine hız sorunu için aradım. 45 MB dosyayı indiremedim. Kağnı desem kağnıya hakaret... Saldım çayıra artık 24 ay taahhüt yüzünden sözleşme feshi yapamıyorum. Ödediğim her para haram olması dileğiyle...

 • TurkNet Temsilcisi10 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi06 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10134342 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi06 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön