20 Ekim 2016 #6732658

Turknet Bağlanamayan İnternet!

11 Ekim'den bu yana hizmet almaya çalışıyorum sürekli arıza kaydı yapıyorum araştırma sıfır işi Belen teknik müşteri hizmeti yok. Tam anlamıyla vasat internetimin olmadığını ADSL ışığımın yandığını söylüyorum. Arıza kaydı oluşturduk diyorlar. Bir gün sonra ADSL ışığı da yanmıyor. Sonra tekrar arıyorum bu seferde yapılan incelmeler sonucu iç tesisatınızda problem var deniliyor (telefonumun gayet iyi çalıştığını belirttiğim halde) ya da cihazınız da arıza var sanki internet hizmeti alabiliyorum teknik ekibe bende ADSL ışığı yanıyor diyorum, o bende yanmıyor sizin hattınız patlak hat olabilir diyor. Not alıyor ama çözüm araştırma yok. Şimdi bana buradan bir yetkilide aynı şeyleri söyleyecek! Bak sayın yetkili iç tesisatımda bir problem yok, işinizi düzgün yapın!

Turgay 349 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

  Merhaba Turgay Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turgay24 Kasım 2016

  Dolandırcık yapan bir çete bu yorumu gören kimse bağlatmasın çevrenize de söyleyin mutlaka bütün platformlarlardan iletişime geçtim Facebook taki sayfalarından engellendim her gün arıyorum mağduriyetimi bildiriyorum ezberlenmiş sözlere devam ve hiçbir gelişme Yok iki adet fatura çıkarılmış kullanım sıfır yetkili ödeyeceksiniz diyor zorundasınız inceleme talebi oluşturdum aktif olması gerekiyor internetin ama hala hizmet alamıyorum 44 gündür internet hizmeti alamıyorum tam bir çete ve bir dünya insan mağdur komşumda 30 gündür Yok lanet olsun size kimse görmüyor mu durumu rezil insanlar sahtekarlar dava edeceğim sizi

 • Turgay26 Ekim 2016

  lanet olsun size sahtekarlar sakın bulaşmayın

 • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

  Merhaba Turgay Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11046522 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön