20 Ekim 2016 #6732466

TurkNet Bağlanamayan İnternet

29/09/2016 tarihinde evraklarım bu ilgisiz insanlara ulaştı. Bugün itibarıyla tam 3 hafta oldu ve internet hala yok. İşin ilginç yani bu arkadaşları defalarca arayıp şikayette bulunmama rağmen, bırakın neden bağlanamadığını açıklamayı, adamlar aramaya bile tenezzül etmedi. Pes doğrusu.

Salih 309 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Salih Bey, Arızanız çözüm aşamasındayken 25.10.2016 tarihinde tarafımızla yapmış olduğunuz görüşmede hizmet iptali sağlanması adına onay vererek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmişsinizdir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Salih20 Ekim 2016

    Keşke buraya yazdığınız kasar hızlı olsanız. Zahmet etmeyin iptal ettireceğim çünkü başvuruyu

  • TurkNet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Salih Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön