05 Ekim 2015

TurkNet Babamı Yanıltıp Sözleşmeyle Fatura Kabarttılar!

Bundan 2 ay önce farklı bir servis sağlayıcısı kullanan babamı arayıp çok daha "avantajlı" bir paketle kendilerine geçmesini önermişler. Babama avantaj 3000 paketi ile sabit ve "cep telefonları ile" görüşme yapabileceği belirtilmiş.

Gelmişler imzalar atılmış. Faturayı incelediğimde cep tel. için ekstra ücretler alınarak faturanın normalinin 2 katına çıktığını gördüm.
Aradığımda cep tel. ücretlerinin ekstraya girdiğini, taahhütten çıkılırsa 216 TL ödeneceğini belirttiler. "Neden cep tel. için bilgilendirmediniz" diye sorduğumda imza işlerinden sonra ekiplerinin paketi aktif hale getirmek için yine arayıp teyit aldıklarını söyledi. Ama böyle bir arama yapılmamış. Paket değişikliği yapmıyorlar.

Levent 88 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi06 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Levent05 Ekim 2015

  Merhaba, sabah telefon çaldı, açtığım an kapandı. Tekrar ararlar dedim ama kimse dönmedi. Ben aradım ancak çağrı merkezindeki arkadaş bu numaralı bir kayıt görememkte. Böyle bir kayıt açtığınıza emin misiniz? Oyallıyor musnuz? Yoksa konuyu sosyal medyaya mı taşımamı bekliyorsunuz? İyi çalışmalar.

 • TurkNet Temsilcisi05 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden aradık, ulaşamadık.,Talebiniz 8774228 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi05 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön