27 Ekim 2016 #6790792

TurkNet Aylarca Uğraştırdı!

Firmanızla olan aboneliğimi feshettim. Bunun için aylarca beni uğraştırdınız. Fesihten dolayı doğan borcum için ev adresime faturanın gönderilmesi için birkaç sefer müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen 20 gündür fatura bekliyorum. Fatura gelmediği müddetçe borcu ödemeyeceğim. Zira faturada belirtilen miktarı şu an hizmet aldığım operatörün faturasına mahsup edeceğim. Maaş aldığınız, ekmeğini yediğiniz bu firmaya karşılık nasıl bu kadar duyarsız laubali ve lakayt oluyorsunuz anlamak mümkün değil. İnşallah firmayı iflas eşiğine getirmezsiniz ya da işi savsaklayan kendini bilmez üç beş duyarsız'ı kulağından tutup kapının önüne koyarsınız. Faturamı adresime bir an önce gönderin ya da kargo ile yollayın. (vatandaşa ahret sorusu soracağınıza adam gibi işini yapmayanları kovun, bütün görüşmelerin kaydı var sizde)

Sadi 996 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba Sadi Bey, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebinizle ilgili suret fatura gönderimiz size gönderilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Sadi Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11090721 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön