16 Haziran
Yorum Yap
#10565451

TurkNet Arıza Sorununu Gidermedi!

TurkNet kullanmaya başlayalı 1 gün bile olmadı. Sabah uyandığımda DSL ışığının yanmadığını dolayısıyla internetin olmadığı gördüm. Müşteri hizmetlerine ulaşamadım çünkü muhatap olabileceğin kimse yok. Arıza kaydı oluşturdum sabah. Bu saat olmuş 18.45 hala ne arayan var ne soran var. Dakika 1 gol 1. böyle olursa 2 günde geldiğim yere giderim. İnsanı pişman etmeyin. Tüm haklarımı kullanacağım özelikle sosyal medyayı. Gerekli propagandayı yapacağım bir daha olursa. 18774178 arıza kaydı.

Metin 484 Okunma

Cevaplar

  • Metin18 Haziran

    Ayrıca cansu hanım benimle de irtibat kursanıza buradan yazacağınıza. Yalan dan ilgileniyoruz görüntüsü vermeyin. Çağrı merkezinizde muhatap olacağımız bir insan yok. Derdini dinleyecek şikayeti çözüme ulaştırcak bir yetkili yok. TurkNet'e geçmek istiyenler için bir uyarı sakın. Bir probleminiz olursa muhatap olacağınız kimse yok. Çünkü sesli yanıttan otomatik yönlendiriliyorsunuz. Çöüm yok 4 gün geçti hala internete gireceğim.

  • Metin18 Haziran

    Kesinlikle irtibat kurduğunuz yok. Bugün 4. Gün ve hala internetim yok. Kaldı ki ben TTNET'ten geçiş yaptım. Ttnettte bile kesinti yoktu. Böyle işgüzarlık olmaz.

  • TurkNet Temsilcisi18 Haziran

    Merhaba Metin Bey, Ben Cansu. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı kesintİler yaşanabiliyor. 16.06.2018 tarihinde açılan arızanızla ilgili çözüm süreci devam ediyor. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz ve işin takipçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sürekli olarak arızanızın giderilmesi için iletişim kuruyoruz. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 18774178 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler