14 Ekim 2016 #6688132

TurkNet Arıza Probleminin Hala Giderilmemesi

TurkNet müşterisiyim. Defalarca arıza kaydı oluşturulmasına rağmen arızanın zamanında
giderilmemesi hususundan dolayı muzdaribim. Evimin yanında bir apartman inşaatı
yapılmaktadır. İnşaat yapımı sırasında Telekom santralından evimin kofrasına gelen kablo zarar görmüştür. Kablo soyularak tel tel açılmış durumda. Bu kablonun yenilenmesi için kayıt oluşturmama rağmen kimsenin umurunda olmadığı kanısındayım.


09/10/2016 tarihinde müşteri hizmetleri telefonunu arayıp konuştuğum teknik destek elemanı, öncelikli acil durumu oluşturuyorum, probleminiz 48 saat içinde çözülecek dedi. Bugün 14/10/2016, tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Çıkan arkadaş aynı cümleleri tekrar etmektedir. Daha önceki sorunlarda kendi altyapılarından kaynaklandığı halde bana yeni modem aldırıp yeni tesisat çektirdiler. Beni boşuna uğraştırıp, masraf yaptırdılar. Arızanın nedenini her defasında benim bulmama rağmen gelip yapmıyorlar.

Ahmet 381 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Ahmet Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilmiştir. Arıza boyunca kullanamadığınız süre olarak 61.98 TL indirim verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Ahmet Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, veya iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11013884 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön