17 Ekim 2016 #6702343

TurkNet Arıza Kaydım 15 Gündür Çözümlenmedi

Yaklaşık 15 gündür hattım çalışmıyor. Defalarca firmayı arayıp arıza kaydı yapmamıza rağmen problemimiz çözülmedi. Türk Telekom hattınız incelendi sinyal problemi yok bir elektrikçi çağırıp binanızdaki hattı kontrol ettirin şeklinde yaptığı açıklamaya karşılık
Bina hattımız kontrol edildi ve bir problem olmadığı anlaşıldı. Türk Telekom hizmeti TurkNet'ten aldığımızı sebep göstererek bu işi çözüme kavuşturmuyor. TurkNet topu Türk Telekom'a atmaktan başka bir çözüm sağlamıyor. Hizmet bedeli TurkNet'e ödenirken kullanıcıların problemlerine çözüm üretememesi memnuniyetsizliğe yol açmakta.

Onur 351 Okunma

Cevaplar

  • Onur31 Ekim 2016

    ''Aciliyetiniz belirtildi ekipler en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacaktır'' vb. Şeklinde yapılan onlarca çağrı merkezi konuşması, geçen 1 Aylık süre İnternet hizmeti sağlanamaması, hizmet sağlanmadığı için abenelik iptali talebimin taahhüt sebebi ille gerçekleştirilmemesi. Firma gereken hizmeti sağlayamamakta.

  • Onur28 Ekim 2016

    Açıklamanızın üzerinden geçen 11 gün, benim internet hizmeti alamadığım ortalama 1 ay gibi bir süre geçti. Çağrı merkezine oluşturduğum sayısız arıza kaydı ve her seferinde ''En kısa süre içerisinde ekipler gerekli işlemi yapacaklar'' cümlesi bizim talebimizi karşılayamamakta. 1 ay sonunda hizmet vermeden ödenen faturalar karşılığında abonelik iptali için taahüt sebebi ile ücret talep edilmesi. Çözüm bulundu mu? -Hayır Bana hizmet veremediğiniz için fatura ödemek istemiyorum aboneliğimi iptal edin, bana hizmet verecek firmalara ücret ödeyelim? -Olmaz taahhütünüz var. Çözüm üretemeyen, bana hizmet veremeyen firmaya para ödemek istemiyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Onur Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11024941 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön